initscripts - en to uk translation catalogue (260 entries)

en: 		Press 'I' to enter interactive startup.
uk: 		Натисніть 'I' для перепитувань при запуску.

en:      rawdevices are now located in the directory /dev/raw/
uk:      rawdevices тепер знаходяться в /dev/raw/

en:    you'll have to upgrade your util-linux package
uk:    вам потрібно поновити ваш пакет util-linux

en:   If the command 'raw' still refers to /dev/raw as a file.
uk:   Якщо команда 'raw' досі звертається до /dev/raw як до файлу.

en:   Please correct your /etc/sysconfig/rawdevices:
uk:   Виправте будь ласка ваш /etc/sysconfig/rawdevices:

en:  cardmgr is already running.
uk:  cardmgr вже виконується.

en:  done.
uk:  виконано.

en:  failed.
uk:  не вдалося.

en:  module directory $PC not found.
uk:  каталог модулів  $PC не знайдено.

en: $0: Link is down
uk: $0: З'єднання не активне

en: $0: Usage: daemon [+/-nicelevel] {program}
uk: $0: Використання: daemon [+/-пріорітет] {програма}

en: $0: configuration for ${1} not found.
uk: $0: конфігурація для ${1} не знайдена.

en: $base shutdown
uk: $base вимкнено

en: $base startup
uk: запуск $base

en: $prog not running
uk: $prog не виконується

en: $prog shutdown
uk: $prog зупинено

en: $prog: already running
uk: $prog: вже виконується

en: ${base} (pid $pid) is running...
uk: ${base} (pid $pid) виконується...

en: ${base} dead but pid file exists
uk: ${base} неживий, але існує його pid-файл з номером процесу

en: ${base} dead but subsys locked
uk: ${base} неживий, але підсистема блокована

en: ${base} is stopped
uk: ${base} зупинено

en: (no mouse is configured)
uk: (жодна мишка не зконфігурована)

en: *** An error occurred during the RAID startup
uk: *** Сталася помилка під час запуску RAID

en: *** An error occurred during the file system check.
uk: *** Сталася помилка в процесі перевірки файлової системи.

en: *** Dropping you to a shell; the system will reboot
uk: *** Вас викинуто в командну оболонку; систему буде перезавантажено

en: *** when you leave the shell.
uk: *** коли ви залишите оболонку.

en: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} does not exist
uk: /etc/sysconfig/network-scripts/chat-${DEVNAME} не існує

en: /etc/sysconfig/network-scripts/dip-$DEVICE does not exist
uk: /etc/sysconfig/network-scripts/dip-$DEVICE не існує

en: /proc filesystem unavailable
uk: файлова система /proc недоступна

en: /usr/sbin/dip does not exist or is not executable
uk: /usr/sbin/dip не існує чи не має прав на виконання

en: Activating swap partitions:
uk: Активізація розділів підкачки:

en: Active Mount Points:
uk: Активні точки монтування:

en: Active NCP mountpoints:
uk: Активні точки монтування NCP:

en: Active NFS mountpoints:
uk: Активні точки монтування NFS:

en: Active SMB mountpoints:
uk: Активні точки монтування SMB:

en: An old version of the database format was found.
    You need to upgrade the data format before using PostgreSQL.
    See $SYSDOCDIR/postgresql-$PGVERSION/README.rpm-dist for more information.
uk: Знайдена стара версія формату бази даних.
    Ви повинні зробити оновлення формату даних перед використанням PostgreSQL.
    Детальніше дивіться $SYSDOCDIR/postgresql-$PGVERSION/README.rpm-dist.

en: Applying ipchains firewall rules
uk: Застосування правил ipchains

en: Applying ipchains firewall rules:
uk: Застосування правил для ipchains:

en: Assigning devices:
uk: Назначення пристроїв:

en: Automatic reboot in progress.
uk: Автоматичне перезавантаження в процесі.

en: Binding to the NIS domain:
uk: Підключення до домену NIS:

en: Bringing up interface $i:
uk: Активізація інтерфейсу $i:

en: Changing target policies to DENY
uk: Змінення політики цілей на DENY:

en: Changing target policies to DENY:
uk: Змінення політики цілей на DENY:

en: Checking for changes to /etc/auto.master ....
uk: Перевіряється, чи змінено /etc/auto.master ....

en: Checking for new hardware
uk: Перевірка, чи є нове обладнання

en: Checking local filesystem quotas:
uk: Перевірка квот на локальній файловій системі:

en: Checking root filesystem quotas:
uk: Перевірка квот кореневої файлової системи:

en: Clearing all current rules and user defined chains:
uk: Очищення всіх поточних правил і визначених користувачем ланцюжків:

en: Configured Mount Points:
uk: Зконфігуровані точки монтування:

en: Configured NCP mountpoints:
uk: Зконфігуровані точки монтування NCP:

en: Configured NFS mountpoints:
uk: Зконфігуровано точки монтування NFS:

en: Configured SMB mountpoints:
uk: Зконфігуровано точки монтування SMB:

en: Configured devices:
uk: Зконфігуровані пристрої:

en: Configuring kernel parameters:
uk: Налаштування параметрів ядра:

en: Converting old group quota files:
uk: Конвертування старих файлів квот для груп:

en: Converting old user quota files:
uk: Конвертування старих файлів квот для користувачів:

en: Could not find /etc/iscsi.conf!
uk: Неможливо знайти /etc/iscsi.conf!

en: Currently active devices:
uk: Активні зараз пристрої:

en: DSA key generation
uk: генерування ключа DSA

en: Detaching loopback device $dev:
uk: Вимкнення пристрою loopback $device:

en: Determining IP information for ${DEVICE}...
uk: Визначення інформації про IP для ${DEVICE}...

en: Device ${DEVICE} has different MAC address than expected, ignoring.
uk: Пристрій ${DEVICE} має іншу MAC адресу ніж очікувалося, ігнорую.

en: Disabling IPv4 automatic defragmentation:
uk: Заборонення автоматичної дефрагментації IPv4:

en: Disabling IPv4 packet forwarding:
uk: Заборонення пересилання пакетів IPv4:

en: Enabling local filesystem quotas:
uk: Активызация квот для локальних файлових систем:

en: Enabling swap space:
uk: Активізація свопінгу:

en: Enslaving ${DEVICE} to ${MASTER}
uk: Підпорядкування ${DEVICE} до ${MASTER}

en: Error adding address ${IPADDR} for ${DEVICE}.
uk: Помилка при спробі додати адресу ${IPADDR} для ${DEVICE}.

en: Error occurred while calculating the IPv6to4 prefix
uk: Сталася помилка при вирахуванні префікса IPv6to4

en: Error, some other host already uses address ${IPADDR}.
uk: Помилка, якась інша машина вже використовує ${IPADDR}.

en: Extracting kadm5 Service Keys:
uk: Отримання ключів служби kadm5

en: FAILED
uk: НЕВДАЧА

en: Failed to bring up ${DEVICE}.
uk: Помилка при активізації ${DEVICE}.

en: Finding module dependencies:
uk: Пошук залежностей між модулями:

en: Flushing all chains:
uk: Завершення операції для всіх ланцюжків:

en: Flushing all current rules and user defined chains:
uk: Очищення усіх правил та ланцюжків користувача:

en: Generating SSH1 RSA host key:
uk: Генерація ключа SSH1 RSA для машини:

en: Generating SSH2 DSA host key:
uk: Генерація ключа SSH2 DSA для машини:

en: Generating SSH2 RSA host key:
uk: Генерація ключа SSH2 RSA для машини:

en: Generating ident key:
uk: Генерація ключа для ident:

en: Global IPv6 forwarding is disabled in configuration, but not currently disabled in kernel
uk: Глобальне пересилання пакетів заборонене в конфігурації, але воно зараз не заборонене в ядрі

en: Global IPv6 forwarding is enabled in configuration, but not currently enabled in kernel
uk: Глобальне пересилання пакетів дозволене в конфігурації, але воно зараз не дозволене в ядрі

en: Hardware configuration timed out.
uk: Час на конфігурацію обладнання вичерпано.

en: Initializing MySQL database:
uk: Ініціалізація бази даних MySQL:

en: Initializing USB HID interface:
uk: Ініціалізація інтерфейсу USB HID:

en: Initializing USB controller ($alias):
uk: Ініціалізація контролеру USB ($alias):

en: Initializing USB keyboard:
uk: Ініціалізація клавіатури USB:

en: Initializing USB mouse:
uk: Ініціалізація мишки USB:

en: Initializing database:
uk: Ініціалізація бази даних:

en: Initializing random number generator:
uk: Ініціалізація генератору випадкових чисел:

en: Listening for an NIS domain server.
uk: Пошук серверу домена NIS.

en: Loading $module module
uk: Завантаження модулю $module

en: Loading ISDN modules
uk: Завантаження модулів ISDN

en: Loading default keymap
uk: Завантаження типової мапи клавіатури

en: Loading default keymap ($KEYTABLE):
uk: Завантаження типової мапи ($KEYTABLE):

en: Loading default keymap:
uk: Завантаження типової мапи клавіатури:

en: Loading keymap:
uk: Завантаження мапи клавіатури:

en: Loading sound module ($alias):
uk: Завантаження модуля підтримки звука ($alias):

en: Loading system font:
uk: Завантаження системного шрифту:

en: Missing config file $PARENTCONFIG.
uk: Відсутній конфігураційний файл $PARENTCONFIG.

en: Mounting NCP filesystems:
uk: Монтування файлових систем NCP:

en: Mounting NFS filesystems:
uk: Монтування фалових систем NFS:

en: Mounting SMB filesystems:
uk: Монтування файлових систем SMB:

en: Mounting USB filesystem:
uk: Монтування файлової системи USB:

en: Mounting local filesystems:
uk: Монтування локальних файлових систем:

en: Mounting other filesystems:
uk: Монтування інших файлових систем:

en: Mounting proc filesystem:
uk: Монтування файлової системи proc:

en: Networking not configured - exiting
uk: Мережа не налаштована - вихiд

en: No status available for this package
uk: Статус не доступний для цього пакету

en: OK
uk: ГАРАЗД

en: On the next boot fsck will be forced.
uk: При наступному завантаженні fsck буде запущено примусово.

en: On the next boot fsck will be skipped.
uk: При наступному завантаженні fsck буде пропущено.

en: PASSED
uk: ПРОЙДЕНО

en: PCIC module not defined in startup options!
uk: Модуль PCIC не заданий в опціях запуску!

en: Please run makehistory and/or makedbz before starting innd.
uk: Будь ласка, виконайте makehistory і/або makedbz перед запуском innd.

en: Postmaster already running.
uk: Postmaster вже виконується.

en: RSA key generation
uk: генерування ключа RSA

en: RSA1 key generation
uk: генерування ключа RSA1

en: Reloading $prog:
uk: Перезавантаження $prog:

en: Reloading $prog:
uk: Перевантаження $prog:

en: Reloading INN Service:
uk: Перезавантаження служби INN:

en: Reloading configuration:
uk: Перезавантаження конфігурації:

en: Reloading cron daemon configuration:
uk: Перезавантаження конфігурації служби планування(cron):

en: Reloading smb.conf file:
uk: Перезавантаження файлу smb.conf:

en: Remounting root filesystem in read-write mode:
uk: Перемонтування кореневої ФС в режим для читання і запису:

en: Removing user defined chains:
uk: Видалення визначених користувачем ланцюжків:

en: Reopening $prog log file:
uk: Перевідкривання файлу журналу $prog:

en: Resetting built-in chains to the default ACCEPT policy
uk: Відновлення вбудованим ланцюжкам типової політики ACCEPT:

en: Resetting built-in chains to the default ACCEPT policy:
uk: Вбудованим ланцюжкам відновлюється типова політика ACCEPT:

en: Resetting hostname ${HOSTNAME}:
uk: Відновлення імені машини ${HOSTNAME}:

en: Run '/usr/sbin/kudzu' from the command line to re-detect.
uk: Виконайте '/usr/sbin/kudzu' з командної стрічки для повторного пошуку.

en: Saving current rules to $IPCHAINS_CONFIG
uk: Зберігання поточних правил в $IPCHAINS_CONFIG

en: Saving current rules to $IPCHAINS_CONFIG:
uk: Зберігання поточних правил в $IPCHAINS_CONFIG:

en: Saving mixer settings
uk: Зберігання стану мікшера

en: Saving random seed:
uk: Зберігання послідовності генератора випадкових чисел:

en: Sending all processes the KILL signal...
uk: Усім процесам выдсилається сигнал KILL...

en: Sending all processes the TERM signal...
uk: Усім процесам відсилається сигнал TERM...

en: Setting NIS domain name $NISDOMAIN:
uk: Встановлення імені домену NIS $NISDOMAIN:

en: Setting clock $CLOCKDEF: `date`
uk: Встановлення годиннику $CLOCKDEF: `date`

en: Setting hard drive parameters for ${disk[$device]}:
uk: Встановлення параметрів жорсткого диску для ${disk[$device]}:

en: Setting hostname ${HOSTNAME}:
uk: Встановлення імені машини ${HOSTNAME}:

en: Setting network parameters:
uk: Встановлення параметрів мережі:

en: Setting up ISA PNP devices:
uk: Налаштування пристроїв ISA, які підтримують PNP:

en: Setting up Logical Volume Management:
uk: Налаштування системи керування логічними пристроями (LVM):

en: Shutting down $KIND services:
uk: Зупинення служб $KIND:

en: Shutting down $MODEL:
uk: Вимкнення $MODEL:

en: Shutting down $prog
uk: Зупинення $prog

en: Shutting down $prog:
uk: Зупинення $prog:

en: Shutting down APM daemon:
uk: Зупинення служби APM:

en: Shutting down NIS services:
uk: Зупинення служби NIS:

en: Shutting down PCMCIA services:
uk: Зупинення служби PCMCIA:

en: Shutting down console mouse services:
uk: Зупинення служби консольної мишки:

en: Shutting down interface $i:
uk: Вимкнення інтерфейс $i:

en: Shutting down kernel logger:
uk: Зупинення журналу ядра:

en: Shutting down system logger:
uk: Зупинення служби системного журналу:

en: Skipping ISA PNP configuration at users request:
uk: Пропуск конфігурування ISA PNP за запитом користувача:

en: Start $x
uk: Запуск $x

en: Start service $1 (Y)es/(N)o/(C)ontinue? [Y]
uk: Запустити службу $1 (Y)так/(N)ні/(C)продовжити? [Y]

en: Starting $KIND services:
uk: Запуск служб $KIND:

en: Starting $MODEL:
uk: Запуск $MODEL:

en: Starting $prog:
uk: Запуск $prog:

en: Starting $prog:
uk: Запуск $prog:

en: Starting INND system:
uk: Запуск системи INND:

en: Starting NetWare emulator-server:
uk: Запуск емулятору сервера NetWare:

en: Starting PCMCIA services:
uk: Запуск служби PCMCIA:

en: Starting Red Hat Network Daemon:
uk: Запуск служби Red Hat Network:

en: Starting UPS monitor (master):
uk: Запуск монітора UPS (головного):

en: Starting UPS monitor (slave):
uk: Запуск монітора UPS (підлеглого):

en: Starting YP map server:
uk: Запуск серверу мап YP:

en: Starting YP passwd service:
uk: Запуск служби паролів YP:

en: Starting YP server services:
uk: Запуск служби серверу YP:

en: Starting console mouse services:
uk: Запуск служби консольної мишки:

en: Starting kernel logger:
uk: Запуск служби журналу ядра:

en: Starting routed (RIP) services:
uk: Запуск служби routed (RIP):

en: Starting rstat services:
uk: Запуск служби rstat:

en: Starting rusers services:
uk: Запуск служби rusers:

en: Starting rwho services:
uk: Запуск служби rwho:

en: Starting system logger:
uk: Запуск служби системного журналу:

en: Starting up APM daemon:
uk: Запуск служби APM:

en: Starting up RAID devices:
uk: Запуск пристроїв RAID:

en: Stop $command
uk: Зупинення $command

en: Stopping $prog:
uk: Зупинення $prog:

en: Stopping $prog:
uk: Зупинення $prog:

en: Stopping INN actived service:
uk: Зупинення служби INN actived:

en: Stopping INND service:
uk: Зупинення служби новин INND:

en: Stopping INNFeed service:
uk: Зупинення служби INNFeed:

en: Stopping INNWatch service:
uk: Зупинення служби INNWatch:

en: Stopping NetWare emulator-server:
uk: Зупинення сервера-емулятора NetWare:

en: Stopping Red Hat Network Daemon:
uk: Зупинення служби Red Hat Network:

en: Stopping UPS monitor:
uk: Зупинення монітора UPS:

en: Stopping YP map server:
uk: Зупинення серверу мап YP:

en: Stopping YP passwd service:
uk: Зупинення служби паролів YP:

en: Stopping YP server services:
uk: Зупинення служби сервера YP:

en: Stopping routed (RIP) services:
uk: Зупинення служби routed (RIP):

en: Stopping rstat services:
uk: Зупинення служби rstat:

en: Stopping rusers services:
uk: Зупинення служби rusers:

en: Stopping rwho services:
uk: Зупинення служби rwho:

en: Syncing hardware clock to system time
uk: Сінхронізацiя апаратного годинника з системним

en: Telling INIT to go to single user mode.
uk: Кажемо INIT перейти в режим єдиного користувача.

en: The random data source exists
uk: Джерело випадкових даних існує

en: The random data source is missing
uk: Джерело випадкових даних відсутнє

en: Turning off quotas:
uk: Вимкнення квот:

en: Turning off swap:
uk: Вимкнення підкачки:

en: Unloading ISDN modules
uk: Вивантаження модулів ISDN

en: Unmounting NCP filesystems:
uk: Відмонтування файлової системи NCP:

en: Unmounting NFS filesystems (retry):
uk: Відмонтування файлових систем NFS (ще раз):

en: Unmounting NFS filesystems:
uk: Відмонтування файлових систем NFS:

en: Unmounting SMB filesystems:
uk: Відмонтування файлових систем SMB:

en: Unmounting file systems
uk: Відмонтування файлових систем

en: Unmounting file systems (retry):
uk: Відмонтування файлових систем (ще раз):

en: Unmounting file systems:
uk: Відмонтування файлових систем:

en: Unmounting initrd:
uk: Відмонтовання initrd:

en: Unmounting loopback filesystems (retry):
uk: Відмонтування файлових систем loopback (ще раз):

en: Unmounting loopback filesystems:
uk: Відмонтовання файлових систем loopback:

en: Unmounting network block filesystems (retry):
uk: Відмонтування мережних блокових файлових систем (ще раз):

en: Unmounting network block filesystems:
uk: Відмонтування мережних блокових файлових систем:

en: Usage: $0 {condrestart|start|stop|restart|reload|status}
uk: Використання: $0 {condrestart|start|stop|restart|reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|status|panic|save}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|condrestart|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|reload|status}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|reload|status}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|restart|status|panic|save}
uk: Використання: $0 {start|stop|restart|status|panic|save}

en: Usage: $0 {start|stop|status|condrestart|reload|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|condrestart|reload|restart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|reload|restart|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|probe}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload|probe}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload|condrestart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload|condrestart}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart|reload}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart|reload}

en: Usage: $0 {start|stop|status|restart}
uk: Використання: $0 {start|stop|status|restart}

en: Usage: $0 {start|stop}
uk: Використання: $0 {start|stop}

en: Usage: $prog {start|stop|restart|reload|condrestart|status}
uk: Використання: $prog {start|stop|restart|reload|condrestart|status}

en: Usage: ifup <device name>
uk: Використання: ifup <ім'я пристрою>

en: Usage: killproc {program} [signal]
uk: Використання: killproc {program} [signal]

en: Usage: pidfileofproc {program}
uk: Використання: pidfileofproc {програма}

en: Usage: pidofproc {program}
uk: Використання: pidofproc {програма}

en: Usage: radvd {start|stop|status|restart|reload|condrestart}
uk: Використання: radvd {start|stop|status|restart|reload|condrestart}

en: Usage: status {program}
uk: Використання: status {програма}

en: Users cannot control this device.
uk: Користувачі не можуть керувати цим пристроєм.

en: You need to be root to use this command !
uk: Вам потрібно бути користувачем root для виконання цієї команди!

en: cardmgr (pid $pid) is running...
uk: cardmgr (pid $pid) виконується...

en: cardmgr is stopped
uk: cardmgr зупинено

en: could not make temp file
uk: неможливо створити тимчасовий файл

en: done
uk: виконано

en: error in $FILE: IPADDR_START and IPADDR_END don't agree
uk: помилка в $FILE: IPADDR_START і IPADDR_END не сходяться

en: error in $FILE: IPADDR_START greater than IPADDR_END
uk: помилка в $FILE: IPADDR_START більше чим IPADDR_END

en: error in $FILE: already seen device $parent_device:$DEVNUM in $devseen
uk: помилка в $FILE: вже бачу $parent_device:$DEVNUM в $devseen

en: error in $FILE: already seen ipaddr $IPADDR in $ipseen
uk: помилка в $FILE: вже бачив ip-адресу(ipaddr) $IPADDR в $ipseen

en: error in $FILE: didn't specify device or ipaddr
uk: помилка в $FILE: не задано ні пристрій, ні IP-адреса

en: error in ifcfg-${parent_device}: files
uk: помилка в ifcfg-${parent_device}: файли

en: ifup-ppp for ${DEVICE} exiting
uk: ifup-ppp для ${DEVICE} виходить

en: ifup-ppp for ${DEVNAME} exiting
uk: ifup-ppp для ${DEVNAME} вийшов

en: ifup-sl for $DEVICE exiting
uk: ifup-sl для $DEVICE виходить

en: usage: ifdown <device name>
uk: використання: ifdown <iм'я пристрою>

en: vncserver shutdown
uk:  вимкнення vncserver

en: vncserver start
uk: запуск vncserver

en: vncserver startup
uk: запуск vncserver
